استیل درزدار و بدون درز

استیل درزدار و بدون درز

در مقالات قبل در مورد نصب نرده استیل و همچنین چگونگی ساخت حفاظ استیل بانکی و همچنین انواع پله حول محور صحبت کردیم و در این مقاله دو مدل ار لوله های استیل را باهم بررسی می کنیم. لوله استیل در مقابل هر نوع زنگ زدگی و خوردگی مقاومت بالایی دارد و به همین دلیل از جمله پرمصرف ترین لوله ها شناخته شده است و دلیل مقاومت بالای این لوله وجود کروم در ترکیب آن است. مقدار کم کروم مثلا ۵ درصد مقاومت به خوردگی آهن را افزایش می دهد اما برای رسیدن به لوله ضد زنگ حداقل ۱۲ درصد کروم نیاز است. به منظور خرید هر نوع وسیله ی استیلی تنها کافیست با مجموعه ی ما آرسا استیل تماس بگیرید.

لوله استیل بدون درز

از حرکت استیل حرارت دیده روی یک جامد استوانه ای سخت ساخته شده است که در ابتدا حرارت داده می شود و ‏سپس اکسترود شده، تحت فشار قرار می گیرد. این لوله ها که به این شکل ساخته می شوند مقاومت بسیار بیشتری نسبت به مدل درزدار خود دارند. این مدل لوله های بدون درز متقاضیان بیشتری در بازار فولاد دارند و اعتماد بیشتری به این لوله ها می شود. نداشتن درز در بین لوله باعث مقاومت بسیار بالا و خاص این لوله ها شده است که در صنعت بیشتر کاربرد دارند.

لوله استیل درزدار

لوله های استیل جوش داده شده از جوش خوردن سر تا سری ورق استیل ایجاد می شوند و در موارد صنعتی که فشار کار کم تر است از این نوع استیل استفاده می شود. لوله استیل درزدار از نظر قیمتی نسبت به لوله بدون درز اکسترود مناسب تر است و بیشتر در بازار موجود می باشد. از نظر فشار و تحمل بار به این لوله ها نمی توان اعتماد کرد و بایستی از لوله بدون درز اکسترود استفاده کنید.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30