استیل طلایی در طراحی دکوراسیون

استیل طلایی در طراحی دکوراسیون

اگر تصمیم به تغییر در دکوراسیون داخلی دارید، استفاده از ایده های ساده و مبتکرانه می تواند نتیجه ی خوبی داشته باشد.

یکی از این ایده های خلاقانه و مدرن استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون می باشد که می توانید با توجه به کاربرد آن در دیزاین محیط از آن استفاده کنید.

به طور مثال استفاده از نرده استیل برای راه پله یک انتخاب بسیار زیبا و شیک می باشد. حتی طراحی پله استیل نیز می تواند بسیار منحصربه فرد و خاص باشد.

یکی دیگر از موارد استفاده ی استیل طلایی در دکوراسیون داخلی، طراحی لوستر از جنس استیل طلایی می باشد که درخشش و شکوه خاصی به محیط می بخشد.

شما با خرید یک آباژور استیل، صندلی و یا قاب هایی با جنس استیل طلایی نیز گزینه های بسیاری برای استفاده از استیل طلایی در دکوراسیون داخلی خود دارید.

موارد بسیاری هستند که می توانید از آن ها ایده بگیرید و در دیزاین مطابق با سلیقه ی خود از آن ها استفاده کنید.

استیل طلایی در طراحی دکوراسیون تجاری

فرقی ندارد که قصد طراحی دکوراسیون در کدام یک از مراکز خرید، مراکز زیبایی، پزشکی یا هر مرکز تجاری دیگری را دارید؛ با ترکیب استیل طلایی در طراحی داخلی دست به انتخاب یک گزینه ی بسیار جذاب برای چیدمان مدرن زده اید.

طراحی نرده استیل ، میز و صندلی فانتزی، آینه های دکوراتیو یا هر قسمت دیگر، با ترکیبی از رنگ و استیل طلایی بسیار قابل توجه و مجلل می باشد. البته بهتر است از رنگ طلایی به صورت عمده و رنگ اصلی استفاده نشود؛ چرا که شاید شاهد نتیجه ی زیبایی نباشیم.

اما می توانید در کنار سایر رنگ ها مانند سفید یا مشکی از استیل طلایی به عنوان مکمل استفاده کنید. مشاوره با یک متخصص در زمینه ی طراحی دکوراسیون به شما بسیار کمک می کند.
شما می توانید برای خرید انواع نرده و اطلاع از قیمت نرده استیل به سایت آرسا استیل مراجعه کنید و برای هرگونه مشاوره در این زمینه می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30