حفاظت از منازل و ساختمان ها

حفاظت از منازل و ساختمان ها

امروزه افزایش شهرنشینی و سرقت از منازل و مراکز تجاری باعث ایجاد تمهیداتی همانند حفاظ برای در و پنجره به منظور تامین امنیت مالی و جانی افراد شده است تا بتوان با هزینه کم این شرایط را ایجاد کرد.
حفاظ استیل در انواع متفاوتی از قبیل حفاظ استیل پنچره و همچنین حفاظ استیل بانکی و … عرضه می شود. آرسا استیل با طراحی خلاق و نیروی کارآمد این محصول را با بالاترین استاندارد و مناسب ترین قیمت عرضه می کنند.

چرا باید از حفاظ های استیل استفاده کنیم؟

حفاظ استیل از نوع فلز مقاوم و ضد فرسایش است که برای جلوگیری از ورود سارقین بر روی پنجره، در و بالکن ها قابل نصب می باشد.
این محصول به دلیل استفاده از استیل ضد زنگ به نام استیل 304، در برابر عواملی همچون باران، تابش نور خورشید، رطوبت می تواند شکل ظاهری خود را حفظ کند و دچار زنگ زدگی نشود.
این محصول نه تنها برای حفظ امنیت ساختمان تولید می شود، بلکه با طراحی های خاص نمای زیبایی به ساختمان می دهد و قابل نصب بر هر مکانی می باشد.
جنس استیل دارای کیفیت عالی می باشد به گونه ای که درساخت پله استیل نیز از آن استفاده می شود.

انواع حفاظ های استیل

1- حفاظ استیل بانکی
این محصول از لوله های استیل مقاوم و ضد زنگ، همچنین میله های آهنی که به وسیله جوش آرگون به یکدیگر متصل شده اند ساخته می شود.
برای حفاظت و ایجاد ایمنی در ساختمان های اداری و بانک ها مناسب می باشد.
2- حفاظ استیل پنجره
به دلیل استفاده از استیل 304 و وجود نیکل در ساختار آن، از زنگ زدگی در امان است و زیبایی در و پنجره های منازل حفظ می شود.
این محصول را می توانید به سلیقه خود در طراحی های متفاوت از آرسا استیل سفارش دهید.
3- حفاظ استیل بالکن
به منظورحفاظت ازجان کودکان و جلوگیری از پرت شدن افراد از روی بالکن طراحی می شود.
آرسا استیل تنوعی از حفاظ های استیل و پله استیل را با قیمتی مناسب عرضه می کند.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30