حفاظ بانکی

حفاظ بانکی

در این مقاله قصد داریم در خصوص حفاظ استیل بانکی صحبت کنیم. با ماهمراه باشید تا با ویژگی ها و موارد مهم در خصوص این نوع حفاظ بیشتر آشنا شویم.

از حفاظ استیل در ساختمان‌های بسیاری جهت زیبایی و نمایش بهتر نمای داخل و خارج استفاده می‌شود.  با گسترس و توسعه ی صنعت در هنر ساختمان‌ سازی و استفاده از مواد باکیفیت و مقاوم ، حفاظ استیل اهمیت بیشتری پیدا کرد.

حفاظ استیل به دو دسته تقسیم می‌شود :

1. ضد سرقت

2. محافظ

از جمله مواردی که کیفیت در آن مهم بود حفاظ های بانکی بود . جنس استیل با کیفیت و زیبا در این گونه حفاظ ها بی تاثیر نبود.

حفاظ های بانکی از جنس استیل جهت کاربردهایی از قبیل : محافظت از ورودی‌ ها، پنجره‌ ها و بالکن‌ ها طراحی گردیده است. این نوع حفاظ ها برای امنیت در بانک‌ ها ، طلافروشی‌ها ، صرافی‌ها و غیره قابل استفاده می باشد. زمان تولید این نوع از حفاظ‌ های استیل به جوشکاری آرگون در اتصال زاویه‌ها و قطعات بهم و همچنین اتصال سازه ساختمان نیاز می باشد. حفاظ استیل بانکی می تواند هم در داخل و هم در خارج بانک نصب شوند. که ب توجه به نوع و مدل انها از انها استفاده می شود. بطور مثال حفاظ استیل 304 در برابر رطوبت و گرد و خاک  مقاوم است پس برای نصب در محیط‌ های بیرون مناسب است. در محیط‌های داخلی بیشتر از از حفاظ استیل 201 استفاده می‌کنند. قابل ذکر است معمولا برای بانک ها و مکان های مشابه از تجهیزات استیل دیگری نیز همانند : نرده استیل و پله استیل استفاده می شود. امنیت و مقاوم این فلز باعث این انتخاب شده است.

مزیت های حفاظ بانکی

این نوع حفاظ ازجنس استیل، نسبت به حفاظ‌ های آهنی برتری‌های بسیاری دارد که در زیر به این ویژگی های مثبت اشاره خواهیم کرد:

مقاومت بالاتر

ظاهر زیبا و شکیل

مقاومت در برابر رطوبت و گرد و غبار و عدم آسیب دیدگی آن

• پروفیل استیل ۴۰×۴۰ یا پروفیل استیل ۶۰×۴۰

• لوله استیل به قطر ۲۵ میلی‌متر

• میلگرد آژدار

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30