خصوصیات منحصر بفرد هر پله

خصوصیات منحصر بفرد هر پله

هر یک از انواع پله از قبیل پله حول محور و همچنین پله استیل گرد خصوصیات منحصر به فردی دارند که با توجه به نیاز هر ساختمان از آن ها استفاده می شود. مهندسین شرکت آرسا استیل طبق سلیقه و خواسته ی شما بهترین انتخاب از انواع پله را برای شما اجرا خواهند کرد و این تضمین را به شما می دهیم که بهترین و مناسب ترین مدل و کیفیت را با مطلوب ترین هزینه از ما دریافت خواهید کرد.

پله دوبلکس

پله دوبلکس یک المان برای ارتباط در سازه هایی با یک نیم طبقه است که به عنوان یکی از بخش های نمای داخلی ساختمان و هماهنگ با دکوراسیون داخلی طراحی می شود. پله دوبلکس با ترکیب متریال مختلفی از جمله شیشه، چوب، استیل و… تولید و اجرا می شود. ارتفاع و ابعاد پله دوبلکس برای ساختمان های مختلف متفاوت است.

مزایای انواع پله

پله استیل گرد با سطح یکنواخت و صاف استیل، نمای چشم نوازی به محیط کار و یا محل سکونت شما می دهد و ترکیب اجزای استیل و شیشه در این نوع پله بر حس طراوت و تمیزی محیط می افزاید. پله استیل گرد، کاستی های پله های قدیمی را نداشته و طراح برای ساخت آن محدود نیست و برترین مزیت پله استیل گرد کیفیت و ماندگاری استیل است که نیاز به مراقبت خاصی ندارد. و ماندگاری پله را برای سالیان سال تضمین می کند. نصب نرده استیل نیز به زیبایی این پله ها می افزاید و برتری آن نسبت به سایر متریال تمیز کردن سهل آن است.

قیمت پله استیل

قیمت پله استیل با توجه به نوع طراحی پله و عرض و ارتفاع آن و همینطور بر اساس کیفیت مواد استفاده شده در تولید پله محاسبه می شود. مجموعه ی آرسا استیل تولید کننده ی انواع پله با توجه به نیاز و سلیقه ی شما می باشد.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30