درب های فلزی

درب های فلزی

درب های فلزی از نوع استیل با از پروفیل استیل ، لوله استیل و میلگرد آهنی و یراق آلات استیل S30400 ساخته می شوند.
از درب های استیل حفاظ امنیتی در ورودی ساختمان، پارکینیگ، ویلا و از این قبیل مکان ها استفاده می شود.
همچون کاربرد های دیگر استیل مانند: حفاظ استیل ، پله استیل و نرده استیل ؛ از استیل برای ساخت درب ها به علت خاصیت ضد زنگ بودن و جلوه زیبایی آن استفاده می شود.
درب استیل بخاطر لوکس و کاربردی بودن آن جایگزین خوبی برای درب های قدیمی چوبی و آهنی است. چراکه معایب وایرادات درب های قدیمی را ندارد. همچنین می تواند برای زمان طولانی ظاهرش را در برابر فرسایش هوا حفظ نماید.

درب استیل طلایی

درساخت درب استیل طلایی از ورق استیل طلایی 316 استفاده می شود . قیمت اینگونه درب ها قطعا گران تر از درب استیل کرومی یا همان استیل ساده است. در ساخت این مدل درب استیل رنگ متفاوت زوایه جوشکاری به رنگ استیل ساده است و در تضادی آشکار با رنگ ورق استیل طلای به کار رفته در کاور درب است.

درب لوکس استیل

این نمونه جز درب های سفارشی یه حساب می آیند. دارای طرح هایی منحصر به فرد هستند و فقط یک بار برای یک مشتری ساخته می شوند. استیل به کار رفته در این نوع درب ها از بهترین نوع 316 است. ضخامت آن نیز حداقل 1 میلیمتر باید باشد. درب لوکس استیل از ترکیب شیشه های طرح دار و چوب های باکیفیت و ورق های استیل اختصاصی با طرح هایی زیبا طرحی و تولید می گردد.

درب استنلس استیل

یکی از گزینه های بسیار مناسب جهت ساختمان سازی ، استفاده از مواد استیل است. ماندگاری و مقاوت بالایی که استیل ها در برابر فرسایش و زنگ زدگی دارند آنها را به بهترین متریال ها تبدیل کرده است. درب های استنلس استیل با استفاده از ورق های استیل ضد زنگ و پروفیل های استیل و آهنی و متریال های دیگری مانند شیشه و چوب ساخته می شوند. یکی از انواع درب استنلس استیل را در زیر عنوان می داریم :

درب ضد سرقت استیل

درب های ضد سرقت استیل شاید ظاهری مشابه سایر درب های استیل داشته باشند ولی در تولید شاسی و دیواره درب آن ها از آهن و قفل های مستحکم و قوی بکار می رود. با ظاهر زیبای خود و و استحکامی در برابر فشار و همچنین ضربات دارند برای مکان هایی هستند که هر دو شاخص زیبایی و امنیت اهمیت دارد، مناسب می باشند.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30