رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون هتل ها

رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون هتل ها

یکی از پرکاربردترین رنگ هایی که معمولا در طراحی دکوراسیون هتل ها چه به صورت مدرن و چه کلاسیک استفاده می شود، رنگ طلایی است و در اکثر هتل های لوکس و گران قیمت این رنگ جلب توجه می کند. استفاده از رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون می تواند برای طراحی دیوارها، دستگیره در، میز، صندلی، تخت خواب و صورت گیرد. همچنین دکوراسیون لابی و ورودی هتل نیز از این قاعده مستثنا نیستند. به کار بردن نرده استیل با رنگ طلایی فضای هتل را بسیار سلطنتی و لوکس می کند. با قرار دادن قاب هایی از جنس استیل طلایی روی دیوارها و همینطور نصب لوسترهای طلایی رنگ می توان این هارمونی را بیشتر کرد.

استفاده از رنگ طلایی در لابی هتل

بهره گیری از رنگ طلایی در قسمت لابی هتل کارایی بیشتری دارد. به طور مثال میتوان یک پله استیل طلایی رنگ در محیط لابی به کار برد و شکوه و جلال خاصی را برای نمای داخلی هتل آفرید. اما لازم به ذکر است با قرار دادن پله استیل طلایی از طلایی رنگ بودن سایر وسایل مانند مبلمان و یا آباژورها در قسمت لابی بپرهیزید چرا که استفاده ی بیش از حد از رنگ طلایی در دکوراسیون داخلی ممکن است خوشایند نباشد.

استفاده از رنگ طلایی در اتاق خواب هتل

می توان از این رنگ در طراحی تخت خواب، میز، صندلی و آباژور استفاده کرد. همچنین استفاده از دیوارکوب هایی با طرح های طلایی نیز می تواند کارآمد و خوشایند باشد.

استفاده از رنگ طلایی در هر یک از بخش های هتل صورت شکوهمند و خاصی را به آن می بخشد.
کافی است برای استفاده ی خلاقانه و منحصربه فرد استیل به رنگ نقره ای و طلایی در دکوراسیون داخلی با کارشناسان مجرب ما در این زمینه مشورت کنید. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت نرده استیل ، پله استیل و انواع کالای استیل به سایت آرسا استیل مراجعه کنید.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30