ساخت پله های مستقیم

ساخت پله های مستقیم

همان طور که از نام این پله ها مشخص است، این پله ها در مسیر خود پیچشی ندارند و به صورت مستقیم می باشند. باید بدانید که این پله ها، چون هیچ پیچشی ندارند، در نتیجه طول بیش تری را اشغال می کنند. به همین دلیل پله های مستقیم معمولا بیش تر برای مکان هایی استفاده می شوند که مشکل کمبود فضا وجود ندارد. این پله ها در جنس های مختلفی ساخته می شود که یکی از مقاوم ترین آن ها نرده استیل است. برای بررسی قیمت نرده استیل با مجموعه ی ما تماس حاصل فرمایید. مجموعه ی آرسا استیل عرضه کننده ی انواع نرده استیل ، حفاظ استیل، پله حول محور استیل و غیره می باشد.
شماره تماس : 09121239992
آدرس مجموعه : تهران، بزرگراه فتح، بعد از شیر پاستوریزه، مرکز تجارت استیل ایران، پلاک 146

پله مستقیم یک طرفه

این پله اکثرا در مکان هایی اجرا می شود که در ساختمان هیچ محدودیت طولی وجود نداشته باشد.اگر ارتفاع طبقه بیش از ۲٫۷۵ متر باشد، طی کردن این نوع پله می تواند بسیار خسته کننده باشد به همین دلیل در مسیر پله از پاگرد استفاده می شود. جنس این پله ها معمولا از نرده استیل است.

پله دوطرفه با دو بازو و پاگرد وسط

به علت دو قسمتی بودن، این پله طول خیلی زیادی را اشغال نکرده و پاگرد وسط باعث استراحت شخص می شود.

پله دوطرفه با سه بازو و پاگرد وسط

این پله از دو ردیف پله با عرض کم تر و یک ردیف پله با عرض بیش تر تشکیل شده است. این نوع پله در ساختمان هایی با ازدحام زیاد همانند دانشگاه ها و مدارس استفاده می شود.

پله سه طرفه با سه بازو و دو پاگرد

این نوع پله دارای سه بازو و دو پاگرد بین هر دو سقف می باشد. در این راه پله ها از تعداد پله ی زیادی استفاده شده است. از این پله زمانی استفاده می شود که ارتفاع طبقه بلند بوده و طول فضای پله کم باشد.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30