قابلیت شکل پذیری استیل

قابلیت شکل پذیری استیل

استفاده از آلیاژ استیل برای ساخت نرده مزایای زیادی دارد. از انواع مزایای آن می توان به مقاوم بودن نرده استیل در برابر گرما، رطوبت و سایر عوامل طبیعی از قبیل باران و برف اشاره کرد. نرده استیل در برابر نور خورشید نیز مقاوم است و ظاهر آن با افزایش دما تغییری نمی کند. یک مزیت مهم دیگر ضد خش بودن و زنگ نزن بودن نرده استیل است که آن را از سایر متریال دیگر برای ساخت نرده متمایز کرده است. علاوه بر تمام موارد ذکر شده در بالا، ویژگی بسیار مهمی که استیل دارد، قابلیت شکل پذیری آن است که با توجه به آن نرده استیل را می توان در طرح ها و مدل های مختلف طراحی و تولید کرد.
امروزه نرده استیل با توجه به تنوع در کاربرد و استفاده از آن در صنایع بسیار گسترش پیداکرده و برای ساخت این جنس نرده از دو نوع آلیاژ استفاده می شود؛ نرده استیل 201 و نرده استیل 304 .
نرده استیل به سبب کیفیت خوب استیل مورد استفاده در ساخت آن، انتخاب مناسبی برای بهره گیری در انواع مکان ها می‌باشد. البته نرده استیل از لحاظ کیفیت به چند شکل تولید می شود و قیمت نرده استیل نیز با توجه به طراحی، مقدار بکارگیری متریال و درجه کیفی آن متفاوت است.

آهن یا استیل

این که چرا نرده های آهنی جای خود را به نرده های استیل داده اند، هیچوقت نظر شما را به خود جلب نکرده است؟ دلیل این جایگزینی می تواند مقاوم بودن نرده استیل نسبت به نرده از جنس آهن باشد. نرده های قدیمی بر پایه ی آهن به سرعت دچار تغییر و پوسیدگی می شدند و بعد از مدتی زنگ می زدند. پس استفاده از نرده استیل به جای نرده آهنی جایگزینی بسیار مناسبی بوده است.
شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت نرده استیل و سفارش انواع نرده استیل 304 به سایت آرسا استیل مراجعه کنید و با شماره تماس های موجود در سایت با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30