مزایای استیل ضد زنگ

مزایای استیل ضد زنگ

استیل آلیاژی دارای مقاومت بالا است که به دلیل ویژگی هایی که دارد در قسمت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و دارای کاربرد های گسترده است. این آلیاژ در برابر رطوبت مقاوم بوده و مقاومت خوبی در برابر خوردگی از خود نشان می دهد.

در مناطق مرطوب باید از نوع استیل ضد زنگ انتخاب شوند تا بتوانند کارایی خوبی را از خود نشان دهند.

یکی از مزایایی که استیل ضد زنگ دارد خاصیت ضد رسوب آن است. استیل های ضد زنگ در برابر رطوبت، مواد اسیدی و قلیایی مقاوم هستند. استیل ضد زنگ به دلیل ویژگی هایی که دارد در ساخت نرده استیل به کار برده می شود.

استیل ضد زنگ در برابر شعله آتش دارای مقاومت است. نرده استیل ساخته شده توسط این مواد به راحتی می توانند مورد نظافت قرار بگیرند و تمیز کردن آن ها به آسانی امکان پذیر است. در نتیجه می توانند برای محیط هایی که نظافت در آن ها اهمیت دارد گزینه مناسبی باشند.

نرده استیل ساخته شده با استیل ضد زنگ می تواند وزن زیادی را تحمل کند و در فشار های بالا دچار تغییر شکل و خمیدگی نمی شوند.

این مواد در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارند. استیل های ضد زنگ به دلیل قیمت مناسب بسیار مورد استفاده قرار میگیرند. علاوه بر اینها سطح براق و درخشانی دارند و می توانند برای کار های تزئینی استفاده شوند.

استیل ها دارای قابلیت بازیافت هستند و می توان با استفاده از ذوب کردن، از آن ها برای کاربرد های دیگر بهره برد. استیل ها جهت نگهداری کم هزینه هستند. این فلز با دوام از لحاظ قابلیت های بیولوژیکی به صورت خنثی است. از دمای 200- تا 1200+ درجه سانتی گراد مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30