مزایا و معایب استیل

مزایا و معایب استیل

خیلی از کسانی که با استیل سر و کار ندارند این احتمال را می دهند که نرده استیل تنها مزیت دارد و هیچ عیبی ندارد در این مقاله به بررسی معایب و مزایای نرده استیل می پردازیم. یکی از موارد مهمی که در همین بخش اول لازم است بدانید قیمت نرده استیل است که نسبت به کیفیتی که دارد مناسب می باشد.

1- ضد رسوب

یکی از مواردی که سبب می شود یک ماده ی فلزی از جمله استیل زنگ بزند، درصد آهن موجود در آن می باشد زیرا آهن است که باعث خوردگی و زنگ زدگی می شود. همانطور که می دانید در نرده استیل درصد پایین آهن آن سبب می شود تا این ماده در مقابل اتمسفر و رطوبت طبیعی هوا مقاوم باشد.

2- مقاومت در برابر آب و آتش

مواد مورد استفاده در تولید نرده استیل باعث مقاومت این فلز در برابر آب و آتش می شود که علت آن هم کرومیوم بالا است.

3- سهولت در نظافت و بهداشت

نظافت بسیار راحت نرده استیل باعث شده است تا در آزمایشگاه ها، سرویس های بهداشتی، بیمارستان ها، قصابی و … از آن استفاده شود.

4- مقاومت و تحمل بالا در برابر وزن زیاد

آلیاژ مورد استفاده در لوله های ضد زنگ سبب شده است که این نوع لوله ها تحمل وزن بسیار بالا را نیز داشته باشند. نرده استیل هیچ گاه دچار خم شدن، شکستن، تغییر شکل و … نمی شود.

5- اهمیت تجاری

خصوصیات بسیار زیادی که نرده استیل دارد باعث شده است که این فلز به یکی از مهم ترین و محبوب ترین سازه ها برای موارد گوناگون تبدیل شود.

6- قابل بازیافت و مهم برای طبیعت

یکی از خصوصیات بسیار جالب استیل این است که قابلیت بازیافت دارد و 100درصد بازیافت پذیر می باشد به شکلی که حتی بیشتر از 50 درصد استیل های تولید شده از استیل های ذوب شده است.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30