میله های استخری

میله های استخری

شاید بتوان یکی از موارد پرکاربرد استیل را به ساخت میله و نرده استیل برای استخر نسبت داد. ساخت نرده استیل استخر با استفاده از نرده استیل 304 و 201 امکان پذیر می باشد. نرده 201 بصورت معمول برای فضاهای محصور و درون خانه و عمارت ها که در معرض برف و باران قرار ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. این گرید ها نسبت به گرید 304 دارای قیمت مناسب تری می باشد.

امروزه توجه بسیاری به نوع و زیبایی نرده و میله های مورد استفاده در منازل، ویلا ها، باغ ها، پارک ها، رستوران ها و … وجود دارد. متریال استفاده شده برای این نرده ها بصورت معمول، آهن، آلومینیوم یا استیل هستند که با توجه به کاربردی که در مکان های مدنظر دارند بکار می روند. استفاده از نرده برای استخر علاوه بر مسئله زیباسازی بعنوان حفاظ جهت جلوگیری از پرت شدن ناگهانی اشخاص به درون آب نیز صورت می پذیرد. همچنین شرایطی را در نظر بگیرید که مثلا در زمستان به علت سرمای زیاد و بلااستفاده بودن استخر، آب آن را تخلیه نموده اید و در این حین کودکی که در حیاط بازی می کند بخاطر حواس پرتی و یا کنجکاوی به داخل استخر بیفتد و این اتفاق منجر به شکستی های اعضای او و حتی بدت از این نیز بشود. همچنین در تاریکی شب اگر استخر دارای نرده استیل و یا جنس های دیگر نرده و حفاظ باشد  از افتادن ناگهانی به درون استخر جلوگیری به عمل آید.میله های دور استخر اگر نرده استیل باشند می بایست حتما از استیل های ضد زنگ و با کیفیت باشند چرا که به دلیل مجاورت مدام در کنار آب به سرعت دچار زنگ زدگی می شوند.

قیمت نرده استیل ها برای بهره گیری در راه پله ها، استخر، درب و پنجره ها با توجه به نوع افقی و عمودی آن و جنس و مدل ساخت آن متفاوت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر همین الان با آرسا استیل تماس حاصل نمایید.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30