نرده دکوراتیو

نرده دکوراتیو

نرده دکوراتیو به عنوان محافظی برای ایجاد ایمنی در راه پله ها تراس ها ، بالکن ها عمل می نماید. این نرده ها علاوه بر ایجاد ایمنی، دارای نقش تزئینی نیز می باشند. این نرده ها ظاهری بسیار شیک دارند و دکوراسیونی مدرن و زیبا به فضا می بخشند. این نرده ها در فضاهای داخلی و خارجی قابل اجرا می باشند. در ساخت نرده دکوراتیو از مواد با کیفیت استفاده می شود. نرده های دکوراتیو می توانند با مواد گوناگونی تولید شوند و با توجه به موارد به کار برده شده در ساخت آن ها به نرده استیل دکوراتیو، نرده دکوراتیو آهن، نرده دکوراتیو پلکسی، نرده دکوراتیو آلومینیوم، نرده دکوراتیو چوب و نرده دکوراتیو شیشه تقسیم می شوند.

نرده های دکوراتیو طول عمر بسیار بالایی دارند. در ساخت این نرده ها از ترکیب چند ماده استفاده می شود.

نرده استیل دکوراتیو

نرده استیل دکوراتیو حاصل استفاده از لوله های استیل ضد زنگ می باشد. این نرده نقش زیبایی و محافظتی دارد. این نرده ها در انواع رنگ ها و مدل ها قابل اجرا می باشند. بنابراین می توان نرده ها را متناسب با دکور و رنگ فضا انتخاب نمود تا هماهنگی و زیبایی بیشتری ایجاد گردد.

نرده استیل دکوراتیو در برابر عوامل محیطی مقاومت بالایی را از خود نشان می دهد. این نرده ها در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند. این نرده ها خاصیت شکل پذیری بالایی دارند و در برابر پدیده زنگ زدن مقاوم می باشند. همچنین خاصیت ضد خش داشته و در برابر حرارت مقاومت بسیار بالایی دارند.

یراق نرده استیل دکوراتیو از استیل 304 و استیل 201 موجود می باشد. استیل 304 از کیفیت بالایی برخوردار است، البته متناسب با کیفیت بالایی که ارائه می دهد، دارای قیمت بالاتری نیز می باشد. استیل 201 از استیل 304 کیفیت پایین تری دارد. ضخامت این نرده ها کمتر می باشد. قیمت نرده استیل دکوراتیو 201 کمتر می باشد.

خرید و اطلاع از قیمت نرده استیل در آرسا استیل.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30