نرده مقاوم

نرده مقاوم

نرده استیل وزن کمی دارد و بسیار سبک می باشد. علاوه بر این ها نرده استیل بسیار مقاوم نیاز می باشد. همه ی این ها سبب می شود ایمنی و راحتی را برای ساکنین یک مکان به وجود بیاورد. نرده ها در اندازه ها و مدل های مختلف طراحی می شوند و متناسب با چیدمان داخلی و دکور می توانید به انتخاب آن ها بپردازید. البته بهتر است این کار را به یک طراح داخلی بسپارید. نرده استیل را به راحتی می توان با یک دستمال و کمی آب تمیز کرد. تمیز کردن استیل مانند برخی متریال دیگر نیاز به مواد خاصی ندارد و بسیار راحت است.

استیل و شرایط آب و هوایی

استیل کیفیت بالایی نیز دارد و از بهترین مزایای آن این است که با هر نوع شرایط آب و هوایی سازگار است و همه جا می توان از آن برای تولید نرده استفاده کرد، چه در مناطق با آب و هوای خشک و چه در مناطقی با آب و هوای مرطوب. زیرا استیل زنگ نمی زند و با گذر زمان سطح شفاف آن کدر نخواهد شد. در صورت به کارگیری نرده استیل برای راه پله از کم ترین جزئیات معماری نیز می توانید بهره ببرید. از لحاظ طراحی داخلی نرده استیل را با تمامی پله های شیشه ای، چوبی و سنگی می توان تلفیق کرد. دو نوع از متداول ترین نرده استیل ، نرده استیل ۲۰۱ و نرده استیل ۳۰۴ می باشند که قیمت نرده استیل از نوع ۳۰۴ بالاتر از نرده استیل ۲۰۱ می باشد. شما با مراجعه به مجموعه آرسا استیل می توانید مدل دلخواه نرده استیل را سفارش دهید.
لازم به ذکر است نرده استیل ۳۰۴ برای شرایط آب و هوایی مرطوب بهترین گزینه است زیرا نوع آن باعث می شود که در مقابل خوردگی و زنگ زدن مقاوم باشد. قیمت نرده استیل نیز با توجه به تعداد پایه های استفاده شده، نوع و مدل آن نیز متفاوت است.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30