پر مصرف ترین استیل در بازار

پر مصرف ترین استیل در بازار

برخی از نرده هایی که مقاومت بالاتری دارند، استفاده ی بیشتری می شوند. برای مثال برای ساخت پله حول محور و پله استیل و پله استیل گرد از نرده استیل 304 و 201 بیشترین استفاده انجام می شود. به همین خاطر این محصولات بیشترین طرفدار و خواستار را در بازار دارند. بعد از نرده استیل 304 می توانیم به میله های استیل 316 به عنوان استیل اشاره کنیم. این محصولات استفاده ی رایج در صنایع جراحی، غذا سازی، دریایی و … دارند.

استیل در کشورهای مختلف

به طور کلی استیل انواع مختلفی دارد. میله استیل های ساخت کشورهای مختلف دارای کیفیت های متفاوتی می باشند. جنس این یراق آلات هم مختلف است. یکی از پر طرفدارترین و مقاوم ترین گروه یراق آلات ساختمانی، یراق آلات استیل می باشد که تولید آن در کشور هم زیاد است. یراق آلات استیل به طور کامل از استیل ساخته می شوند و یا برخی از آن ها، با روکش های جنس استیل کاور می گردند. یراق آلات استیل هم خودشان درجه بندی های کیفیتی متفاوتی دارند. استیل استفاده شده در یراق آلات استیل، می تواند استیل خالص یا آلیاژهایی از استیل و سایر فلزات باشد. هر چقدر میزان خالص بودن استیل بیشتر باشد، کیفیت یراق آلات استیل بالاتر است و در نتیجه از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

یراق آلات حمام

برای مثال دستگیره های حمام به دلیل شرایطی که دارند در معرض آب و خطر زنگ زدگی، باید در ساخت آن ها از آلیاژهای با کیفیتی استفاده شود که در برابر خوردگی و زنگ زدن مقاوم باشد به همین خاطر در ساخت یراق آلات حمام از جنس استیل زد زنگ 304 در دو نوع مات شده و رنگ طلایی براق استفاده می شود. چون همانطور که می دانید مقاوم ترین استیل در برابر آب و رطوبت، استیل 304 است، که دچار هیچ تغییر رنگ و زنگ زدگی نمی شود.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30