پله و نمای ساختمان

پله و نمای ساختمان

استفاده از مواد مرغوب و قابل طراحی بودن باعث شده تا استیل به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت اجزای ساختمان چون نرده و پله مورد اهمیت قرار گیرد. مجموعه آرسا استیل با توجه به نیاز روز افزون به بکارگیری استیل در صنعت ساختمان اقدام به ساخت و طراحی انواع پله حول محور و همچنین پله استیل گرد کرده است. این پله ها بر اساس نیاز مشتری و انتخاب آن طراحی و اجرا می شوند.

طراحی پله استیل با توجه به نمای بیرونی و داخلی ساختمان

تولید پله استیل یک کار ظریف و مهندسی است که نیاز به علم و مهارت زیادی در طراحی سازه ها دارد. پله استیل به صورت یک راه ارتباطی مهم برای ارتباط بین طبقات ساختمانی باید با توجه به ظرفیت فضا، جایگاه سقف و کف و نمای بیرونی و درونی ساختمان تولید شود. برای مثال اگر در دکوراسیون داخلی از رنگ یا جنس چوب به عنوان طرح اصلی استفاده شده باشد پله استیل نیز باید از تلفیق بدنه استیل و کف پله چوبی تهیه شود تا با نمای داخلی ساختمان هماهنگی داشته باشد. قسمت های مختلف پله استیل بر اساس نوع به کار گذاشتن کف پله ها گزینش می شوند. این قطعات می تواند به هم جوش شوند یا به طرز مفصلی به هم وصل شوند. نکته اساسی که باید در تمام انواع پله استیل و نصب نرده استیل به آن دقت داشت، ضخامت استیل و درجه ی کیفیت آن است. بر اساس استاندارد ساختمانی باید نوع استیل به کار رفته شده در تولید پله از دو نوع 304 و 316 باشد تا رنگ و شکل پله استیل ثابت بماند و تغییر نکند.
مجموعه آرسا استیل با طراحی دقیق انواع پله حول محور و پله استیل گرد بر اساس سلیقه ی مشتری همواره در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده می باشد. همچنین شما می توانید برای دریافت مشاوره از کارشناسان ما با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09128506007
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30